Czekamy na Twoją zgodę

Używamy plików cookie w naszej witrynie internetowej i aplikacji mobilnej, aby zapewnić Ci lepsze doświadczenia podczas przeglądania, zapamiętywania kroków, które wykonujesz, lepiej zrozumieć oczekiwania naszych gości, analizować trendy i ulepszać nasze usługi. W każdej chwili możesz zmienić zgodę na pliki cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Czy wiesz

Czym różni się płatność rachunków dokonywanych z wykorzystaniem specjalistycznej platformy od płatności za pomocą bankowości elektronicznej?

18.09.2023
Kiedy popularność usług online rośnie nie z każdym dniem, lecz z każdą godziną, płatności w Internecie wydają się być jednym z najbardziej racjonalnych sposobów dokonywania opłat za media jak również inne usługi, z których korzystamy na stałe. Można to zrobić na różne sposoby, jednak tym razem przyjrzyjmy się różnicom między płatnością z wykorzystaniem systemu bankowości elektronicznej a płatnością za pośrednictwem specjalistycznej platformy płatniczej Perfi.pl
Czytaj więcej

9 porad jak wydawać mniej na media

24.09.2023
Chcesz zaoszczędzić wodę? Weź prysznic z drugą połówką. Nie, to nie żart — eksperci twierdzą, że branie prysznicu z drugą połówką nie tylko wzmacnia i poprawia relacje, ale także dzięki tej metodzie możesz zaoszczędzić nawet 50 procent wody. A jak zużywać jak najmniej prądu i nie spalać dużo gazu? Aby uniknąć wyższych rachunków za media, sugerujemy zastosować się do kilku prostych, ale skutecznych wskazówek dotyczących oszczędzania.
Czytaj więcej