Czekamy na Twoją zgodę

Używamy plików cookie w naszej witrynie internetowej i aplikacji mobilnej, aby zapewnić Ci lepsze doświadczenia podczas przeglądania, zapamiętywania kroków, które wykonujesz, lepiej zrozumieć oczekiwania naszych gości, analizować trendy i ulepszać nasze usługi. W każdej chwili możesz zmienić zgodę na pliki cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zasady programu rekomendacji

Regulamin programu poleceń „Perfi”

Obowiązuje od dnia 01.09.2023 r.

Za każde wysłane w zakładce „Zdobądź 30 zł” polecenie zarówno Ty, jak i Twój znajomy możecie otrzymać po 30 zł! Wszystkie osoby, które wysłały polecenia oraz zaakceptowały je biorą udział w programie poleceń Perfi.pl.

  1. Polecenie wyślij klikając przycisk „Wyślij rekomendację”.
  2. Skopiowany tekst lub link z polecający wyślij znajomemu w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, np. e-mailem. Ten sam link możesz udostępniać wszystkim znajomym!
  3. Znajomy przy pomocy tego kodu może się zarejestrować tylko wtedy, gdy dotąd nie ma aktywnego konta na Perfi.pl lub konto dla niego nie zostało stworzone realizując zobowiązania wobec usługodawców. Link polecający obowiązuje tylko przy rejestracji z poziomu przeglądarki internetowej (w aplikacji nie ma możliwości wpisania tego kodu).
  4. Znajomy obowiązkowo powinien się zarejestrować korzystając z linku polecającego i w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia rejestracji dokonać przynajmniej jednej opłaty na koncie.
  5. Gdy tylko znajomy wykona te łatwe zadania na czas, oboje na swoich kontach zobaczycie potwierdzenie, że można wypłacić nagrodę.
  6. Jeżeli Znajomy w ciągu 6 miesięcy nie wykona żadnej płatności na koncie, polecenie jest zawieszane i ani Polecający, ani Znajomy nie otrzymują wynagrodzenia.
  7. Wynagrodzenie Polecającemu oraz Znajomemu przekazujemy, gdy w zakładce „Zdobądź 30 zł” każdy kliknie przycisk „Wypłać” i przedstawia dane niezbędne do przekazania przelewu. Jeżeli nie otrzymamy zwrotu, pieniądze przechowujemy na koncie.
  8. Warunki i zasady programu lojalnościowego „Zdobądź 30 zł” mogą być zmieniane jednostronnie, uprzednio informując o tym wszystkich uczestników programu i dając im możliwość w ciągu określonego czasu wykonać warunki oraz przekazać przelew.
  9. Dodatkowa zasada jest taka, że bonus musi zostać przelany na Twoje konto bankowe w przeciągu 6 miesięcy. Po tym okresie ta kwota zostanie wyzerowana.
  10. W przypadku podejrzenia i/lub wykrycia oszustwa w celu uzyskania bonusu za polecenie, Perfi ma prawo usunąć osobę polecającą i jej poleconego przyjaciela z programu poleceń bez wcześniejszego powiadomienia i nie wypłacając bonusu.