Czekamy na Twoją zgodę

Używamy plików cookie w naszej witrynie internetowej i aplikacji mobilnej, aby zapewnić Ci lepsze doświadczenia podczas przeglądania, zapamiętywania kroków, które wykonujesz, lepiej zrozumieć oczekiwania naszych gości, analizować trendy i ulepszać nasze usługi. W każdej chwili możesz zmienić zgodę na pliki cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Jak opłacić rachunek za media przez Internet?

Załóż konto na specjalistycznej platformie płatniczej Perfi.pl, i płać online jednym przelewem za wszystkie swoje usługi z których korzystasz (mieszkaniowe, za media oraz inne).

Z platformą internetową Perfi.pl dostajesz jedno rozliczenie miesięcznie zamiast wielu, a wszystkie rachunki masz zawsze pod ręką. Dzięki platformie internetowej opłacanie rachunków stanie się proste, a Ty będziesz mieć uporządkowane archiwum rachunków, w którym historia wszystkich płatności będzie przechowywana na tym samym koncie. Statystyki rozliczeń przygotowane przez Perfi.pl pozwolą Ci na bieżąco śledzić zmiany płatnościach, analizować dane, monitorować zmiany sezonowe oraz planować budżet domowy.

Dzięki usłudze Perfi.pl nie musisz łączyć się ze swoim systemem bankowym i stronami usługodawców – zobaczysz listę wszystkich usługodawców na swoim koncie i będziesz miał dostęp do wystawionych przez nich faktur właśnie tam. A co najważniejsze, unikniesz wykonywania osobnych przelewów do każdego z usługodawców.

Logujc się na Perfi.pl, możesz wygodnie opłacać rachunki za prąd, gaz, ogrzewanie, wodę, telewizję, usługi telekomunikacyjne, Internet, czesne w szkole dziecka, czy inne usługi. Wybierz wygodny sposób rozliczania razem z Perfi.pl!

Zarejestruj