Czekamy na Twoją zgodę

Używamy plików cookie w naszej witrynie internetowej i aplikacji mobilnej, aby zapewnić Ci lepsze doświadczenia podczas przeglądania, zapamiętywania kroków, które wykonujesz, lepiej zrozumieć oczekiwania naszych gości, analizować trendy i ulepszać nasze usługi. W każdej chwili możesz zmienić zgodę na pliki cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.

Nasz zespół

Poznajmy się

Aušra
Dyrektor generalny
Jeśli ktokolwiek pasjonuje się liczbami i finansami – to właśnie ona. Jej kolejną mocą jest umiejętność spokojnej obserwacji i reagowania, gdy może to przynieść sukces. Partnerzy i zespół, pod jej racjonalnym, zdecydowanym i odważnym przewodnictwem, nie mają powodów do zwątpienia. Tejemnicę stanowi tylko jedno – na jaki pomysł wpadła tym razem?
Julija
Product Manager
Bez jej inicjatywy, uwagi i wiedzy o tym, jak zmieniają się i udoskonalają usługi online, jakie są przyzwyczajenia naszych klientów, żadne zmiany, ulepszenia czy aktualizacje systemu samoobsługi nie byłyby możliwe. A także niespodzianek przy organizacji „dni tortu”, wycieczek czy innych rozrywek. Jest duszą naszego zespołu!
Aleksandr
Kierownik Działu IT
Zawsze wie, gdzie trafiają informacje i pieniądze po kliknięciu przycisku "Zapłać". Jego świat to rozwiązania technologiczne, języki programowania, nowości w cyfrowym świecie. Życzliwy nauczyciel programistów.
Reda
Dyrektor marketingu
Reda jako jedyna w ekipie nie przewija reklam, nawet jeśli przeszkadzają one w oglądaniu dobrego filmu. Kiedy nie surfuje po portalach społecznościowych, dba o to, aby Perfi docierało do jak największej liczby klientów, a serwis rozwijał się zgodnie z ich oczekiwaniami.